Webevi Hosting

CevherHost.com'a Hoşgeldiniz!

Hesap İşlemleri

Üye değil misiniz? Üye olun!

Hosting Çözümleri,CevherHost.com - Yabancı Bilgisayar, Alan Adı, Web Tasarım, İnternet Hizmetleri, VDS-VPS ve Server Çözümleri, Marka Tescili, Ip Santral, Numara Taşıma ve Telefon Faturanızda %70'e varan indirimlerle konuşabilirsiniz ve Tübitak - Kobi Desteği ve Hibeleri...

Ana Sayfa | Referanslar| İletişim| Sepetim
Alan Adı Hosting Sunucu SSL Tasarım Marka & Patent Telekom TSE & ISO & KOSGEB Diğer Hizmetlerimiz
RapidSSL Ürünleri
RapidSSL SSL Sertifikası (1 YIL) 45,00 TL
 
 • RapidSSL

  Başlangıç seviyesindeki e-ticaret siteleri, web tabanlı e-posta ve diğer güvenli iletişim ihtiyacı gerektiren ancak prestij ve yüksek seviyede güven gerektirmeyen diğer tüm uygulamalar için en hızlı ve en ekonomik çözümdür.

  Bir Verisign Markası olan RapidSSL bütün bankalarla %100 uyumlu olan Rapid SSL Sertifika teslim süresi ortalama olarak 2-3 dakika sürmekte ve hiçbir belge gerektirmemektedir. RapidSSL ile birlikte statik site mührü ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

   RapidSSL  diğer tüm SSL Sertifikaları gibi x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemcinin gücü oranında 256 bit'e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapmaktadır..

  RapidSSL sertifikaları "Equifax Secure Global eBusiness CA-1" Sertifika Otoritesi Kök sertifikası özel anahtarı ile imzalanmaktadır. Bu sertifika bütün mevcut işletim sistemlerinin sertifika deposunda bulunduğundan comodo ve benzeri diğer bazı sağlayıcılardaki gibi ara güven otoritelerinin sertifikalarının işletim sistemine kurulmasına gerek yoktur. Tek kök sertifikadır.

  Tüm RapidSSL sertifikaları ilk 7 gün boyunca kurulum hatalarından oluşabilecek kayıplara karşı sigortalıdır, bu tip bir durumda kontrol panelinizden otomatik olarak sertifikanızı yeniden üretebilirsiniz. Verisign distribütörü olan CEVHERHOST bütün sertifika ürünleri için, her tür platforma ücretsiz kurulum desteği sağlamaktadır. Sertifika beklenildiği şekilde çalışmadığı taktirde 7 gün içinde koşulsuz ücret iadesi yapılmaktadır.
  128 / 256 Bit Şifreleme Var
  Kurulum Servisi Var
  Kurulum Sonrası Destek Var
  Tek Kök Sertifika Var
  Sigorta Yok
  Teslimat Süresi 1 2 Saat
  Alan Adı Doğrulama Var
  Site Mührü Var
  Mobil Uyumluluk Yok
  Yeşil Adres Çubuğu Yok
  Subdomain Desteği Yok
  San Desteği Yok
  SGC Desteği Yok
 • Wildcard Sertifikalar

  *.alanadi.com şeklinde sınırsız sayıda subdomain için tek bir sertifika ile güvenli iletişim ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Örnek olarak tek bir wildcard sertifika ile www.domain.com, bayi1.domain.com , bayi2.domain.com, webmail.domain.com .... adreslerinin tümünün korunması mümkündür.
  .
  RapidSSL Wildcard başlangıç seviyesindeki birden çok sub domain için iletişim ihtiyacı gerektiren ancak prestij ve yüksek seviyede güven gerektirmeyen diğer tüm uygulamalar için en hızlı ve en ekonomik çözümdür.
  .
  Bir Verisign Markası olan RapidSSL Wildcard bütün bankalarla %100 uyumlu olan RapidSSL Wildcard Sertifika teslim süresi ortalama olarak 2-3 dakika sürmekte ve hiçbir belge gerektirmemektedir. RapidSSL Wildcard ile birlikte statik site mührü ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
  .
  RapidSSL Wildcard diğer tüm SSL Sertifikaları gibi x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemcinin gücü oranında 256 bit'e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapmaktadır..
  .
  RapidSSL Wildcard sertifikaları "Equifax Secure Global eBusiness CA-1" Sertifika Otoritesi Kök sertifikası özel anahtarı ile imzalanmaktadır. Bu sertifika bütün mevcut işletim sistemlerinin sertifika deposunda bulunduğundan comodo ve benzeri diğer bazı sağlayıcılardaki gibi ara güven otoritelerinin sertifikalarının işletim sistemine kurulmasına gerek yoktur. Tek kök sertifikadır.
  .
  Tüm RapidSSL Wildcard sertifikaları ilk 7 gün boyunca kurulum hatalarından oluşabilecek kayıplara karşı sigortalıdır, bu tip bir durumda kontrol panelinizden otomatik olarak sertifikanızı yeniden üretebilirsiniz. Verisign distribütörü olan Cevherhost – Yabancı Bilgisayar bütün sertifika ürünleri için, her tür platforma ücretsiz kurulum desteği sağlamaktadır. Sertifika beklenenildiği şekilde çalışmadığı taktirde 7 gün içinde koşulsuz ücret iadesi yapılmaktadır.
  128 / 256 Bit Şifreleme Var
  Kurulum Servisi Var
  Kurulum Sonrası Destek Var
  Tek Kök Sertifika Var
  Sigorta Var
  Teslimat Süresi 1 2 Saat
  Domain Sayısı Sınırsız Sub Domain
  %99 Tarayıcı Uyumluluğu Var
  Gelişmiş Doğrulama (Extended Validation) Yok
  Dinamik Site Mühürü Yok
  Yeniden Oluşturma Sigortası Yok
  Mobil Cihaz Uyumluluğu Yok
  Garanti Tutarı 10.000$
 • WildCard SSL Sertifikası Nedir?

  Eğer alan adınıza ait satis.alanadiniz.com , secure.alanadiniz.com, bayi.alanadiniz.com ...vb gibi birden çok subdomain için SSL sertifikası almak istiyorsanız , 3 ayrı sertifika yerine tek bir SSL sertifikası kullanabilmenizi sağlar. *.alanadiniz.com şeklinde sınırsız sayıda subdomain için RapidSSL WildCard Sertifikası kullanabilirsiniz.
 • SSL Sertifikası almak istiyorum, hosting hizmetini sizden mi almalıyım?

  Hayır mevcut servis sağlayıcınızda bulunan hesabınız için SSL Sertifikasını , CevherHost'tan temin edebilirsiniz..
 • Yeşil adres çubuğu için hangi sertifikayı almalıyım?

  Yeşil adres çubuğu sadece EV ibareli sertifikalarda sağlanmaktadır. Yeşil adres çubuğu (EV SSL) sadece IE 7 ve 8, FireFox 3, Opera 9.5, Safari 3.2, Google Chrome 1.0 ve üzeri tarayıcılarında desteklenmektedir.
  Extended Validation (EV) sertifikaları GeoTrust True Bussiness ID + EV ve Verisign Secure Site + EV ve Thawte markalarında mevcuttur.
  EV Sertifika alınabilmesi için kuruluşun en az 2 yıldır faaliyette olduğunu gösterir resmi belge sağlaması zorunludur.
 • Hosting hizmetini sizden almıyorum nasıl bir altyapıya ihtiyacım var?

  Servis sağlayıcınız web siteniz için web sunucusu üzerinde SSL desteği sağlamalı ve sizin web siteniz için özel bir IP adresi tahsis etmelidir, gerekli altyapı için mevcut servis sağlayıcınızdan destek almalısınız.
 • RapidSSL Hangi kuruluşa ait?

  RapidSSL 2005 Aralık tarihinde Geotrust tarafından satın alınmıştır. Geotrust ise 2007 Ocak ayında Verisign tarafından satın alınmıştır. RapidSSL şu an Verisign güvencesi altındaki bir marka ve üründür.
 • Rapid SSL alırsam bankam kabul eder mi?

  Evet Rapid SSL bütün bankalarla uyumludur. Ancak İşbank veya Akbank altyapısı kullanıyorsanız QuickSSL Premium tercih etmenizi öneririz. Bu bankalar onaylı site mührü denetimi yapmaktadırlar.
 • Rapid SSL neden birçok fimanın ürünlerinden daha ucuz?

  ESertifika sağlayıcılığı esasen bir noterlik hizmetidir. Alan adınıza ait kamusal anahtarın (CSR) dijital olarak imzalanması işlemidir. Bir çok sertifika sağlayıcısı bu imzalama işlemi için değişik ücretler talep etmektedir. Bu bir pazarlama ve marka stratejisidir. Bir sertifika sağlayıcısı diğerine göre daha üstün veya güvenli değildir. RapidSSL, Dünyanın önde gelen Sertifika sağlayıcılarından GeoTrust 'ın bir markasıdır, ve geotrust teminatı altındadır.
  CSR İmzalama işlemi, bütün sertifika sağlayıcılar tarafından RSA imzalama algoritması kullanılarak yapılır, bu imzalama işlemi RSA tarafından kriptografik standartlara bağlanmıştır. (PKCS - Public Key Cryptography Standart) ve bütün işlemler bu standartlara uygun olarak sağlanır. Sertifika Sağlayıcısına gönderilen CSR kodu , sertifika sağlayıcısının özel anahtarı ile imzalanır, imzalanan CSR kodu artık ; "SSL Sertifikası" adını alır.
  RSA Patent ve telif hakları nedeni ile, birinci kuşak sertifika sağlayıcılarının PKI yönetim maliyetleri çok yüksek olduğundan 2000 yılından önce endüstride var olan Verisign , Thawte gibi sağlayıcılar yüksek ücretlerle sertifika sağladılar. Birinci kuşak sertifika sağlayıcıları hala yüksek ücretlerle sertifika sağlamaya devam etmektedirler.
  2000 yılı sonunda RSA patent ve telif haklarının sona ermesi ve ikinci jenerasyon sertifika sağlayıcıların sektöre girmesi ile birlikte düşük maliyetli sertifika ürünleride piyasada yer bulmaya başladılar.
  .
 • Rapid SSL Kurmak için ilave dosyalar gerekiyor mu?

  Hayır. Rapid SSLsertifikaları tek köklüdür ve 1 tek dosya olarak kurulur .
 • Plesk, Enzim gibi paneller üzerinden kurulum yapılabiliyor mu?

  Evet
 • Sertifika kurulumu esnasında herşeyi yanlışlıkla sildim. Ne yapacağım?

  RapidSSL kurulum hatalarına karşı ilk 5 gün sigortalıdır, ilk 5 gün içinde yeni bir sertifika talep edebilirsiniz. Kullanıcıya Rapid SSL sertifikası sağlandıktan sonra başlayan ve 5 gün devam eden süreçten sonra yeni sertifika talepleri ve değişikliklerin gerçekleştirilmesi teknik olarak mümkün değildir.

  QuickSSL Premium sertifika ömrü boyunca sigortalıdır. Dilediğiniz zaman istediğiniz kadar yeni sertifika üretebilirsiniz.
 • SSL Sertifikam ne kadar zamanda tarafıma gönderilir?

  RapidSSL ve QuickSSL Premium için tarafınıza gönderilen mesajı onayladıktan sonra işlemler yaklaşık 10-15 dk. sürmektedir. Diğer sertifika ürünleri için bu süreç 2-3 gün kadar sürebilmektedir.
 • Sertifika başvurusu için belge gerekiyor mu?

  Hayır, RapidSSL, QuickSSL Premium ve Thawte123 SSL Sertifikaları için bir belge gerekmemektedir. Ancak Diğer SSL sertifikaları için muhtelif belgeler gerekecektir.
 • Ben pahalı marka bir SSL sertifikası kullanıyorum bunu Rapid SSL 'e geçirebilirmiyim?

  Evet, yenileme süreniz geldiğinde, mevcut sertikanızı iptal edip Rapid SSL kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • 10000$ Sigorta nedir?

  Sertifika Dijital kimliğinizi belgeler, bu kimlik bir şekilde 3. kişiler tarafından usülsüz kullanıldığı taktirde (Çalıntı halleri ...vb) 10000$ ye kadar sigortalıdır. Ancak bu durumun oluşabilmesi için özel anahtarınızın ve sertifikanızın başkaları tarafından ele geçirilmesi gerekmektedir. Bu tip bir durumun oluşması normal şartlar altında mümkün değildir.
 • Sertifika kurulumu için nasıl destek alabilirim ?

  CevherHost sunucularında hosting veya VPS servisi bulunan kullanıcıların sertifika kurulum işlemi CevherHost tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu işlem için kullanıcıların destek talebi oluşturmaları veya destek@cevherhost.com adresine mail göndermeleri yeterlidir.

  Hosting veya barındırma hizmeti CevherHost sunucularında bulunmayan kullanıcılar, kurulum işlemi için sunucu admin (yönetici) kullanıcı bilgilerini CevherHost operatörlerine bildirmek durumundadır. Aksi taktirde CevherHost 'un kurulum desteği sağlaması mümkün değildir.
     
 

E-Mail Adresiniz :
Şifreniz :
Şifremi Unuttum

Ürün ve hizmetlerimizden yararlanabilmeniz
için ücretsiz ve hemen kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır !

 

HABERLER

 

2 GB/1TB Celeron Server 99 TL


16 GB/2TB HDD i5 Server 149 TL


9 TL den başlayan fiyatlarla HOSTİNG

 

Alan Adı + Mail Adresi 20 TL

 

Marka Tescil Hizmet Bedeli 99 TL


Standart Paket Hosting Alana Domain Bedava!!!


IP Santral ve Ucuza Telefon Görüşmesi ve Numara Taşıma. İletişim Çözümleri


ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, CE
HYB ve TSE Kalite Belgelendirme
Hizmetimiz Başladı.

Web Hosting Çözümlerimiz
Sunucu Hizmetlerimiz
Tasarım Hizmetlerimiz
Diğer Hizmetlerimiz
CevherHost
© 2000-2013 Cevher Host bir Yabancı Bilgisayar markasıdır. | Tüm hakları saklıdır. www.cevherhost.com e-mail: destek@cevherhost.com