Webevi Hosting

CevherHost.com'a Hoşgeldiniz!

Hesap İşlemleri

Üye değil misiniz? Üye olun!

Hosting Çözümleri,CevherHost.com - Yabancı Bilgisayar, Alan Adı, Web Tasarım, İnternet Hizmetleri, VDS-VPS ve Server Çözümleri, Marka Tescili, Ip Santral, Numara Taşıma ve Telefon Faturanızda %70'e varan indirimlerle konuşabilirsiniz ve Tübitak - Kobi Desteği ve Hibeleri...

Ana Sayfa | Referanslar| İletişim| Sepetim
Alan Adı Hosting Sunucu SSL Tasarım Marka & Patent Telekom TSE & ISO & KOSGEB Diğer Hizmetlerimiz
GeoTrust Ürünleri
QuickSSL Premium (1 YIL) 230,00 TL
 

 

 
 • GeoTrust QuickSSL

  Quick SSL Premium orta ölçekteki e-ticaret siteleri, web tabanlı e-posta ve diğer güvenli iletişim ihtiyacı gerektiren orta düzey prestij ihtiyacı olan ve yüksek seviyede güven gerektirmeyen diğer tüm uygulamalar için en hızlı ve en ekonomik çözümdür.

  Quick SSL Premium %99 mobil cihaz uyumludur. PDA, Smatphone, Blackberry gibi mobil cihazlarla web tabanlı olarak eposta iletişimi sağlanan , Microsoft Excange ve OWA gibi webmail uygulamaları için en ekonomik en hızlı çözümdür. Quick SSL Premium Mobil cihaz tarayıcı desteği Netfront 3.1+ for Nokia; Opera 7+; Palm/Handspring Blazer 2.0+; Microsoft Internet Explorer-Pocket PC 2003+; Microsoft Internet Explorer-Smartphone 2003+; Blackberry 4.0+; and ATT WAP 1.0. olarak sıralanabilir. Quick SSL Premium 2003 yılı ve sonrasında üretilmiş bütün mobil cihazlarda desteklenmektedir.

  Bir Verisign Markası olan Quick SSL Premium bütün bankalarla %100 uyumludur. Özellikle Akbank ve İşbankası altyapısını kullanacak olan e-ticaret siteleri için denetim prosedürlerinin aşılması açısından önerilir. Quick SSL PremiumSertifika teslim süresi ortalama olarak 2-3 dakika sürmekte ve hiçbir belge gerektirmemektedir. Quick SSL Premium ile Geotrust Onaylı Dinamik site mührü ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

  Quick SSL Premiumdiğer tüm SSL Sertifikaları gibi x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemcinin gücü oranında 256 bit'e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapmaktadır..

  Quick SSL Premiumsertifikaları "Equifax Secure Certificate Authority" Sertifika Otoritesi Kök sertifikası özel anahtarı ile imzalanmaktadır. Bu sertifika bütün mevcut işletim sistemlerinin ve mobil cihazın sertifika deposunda bulunmaktadır.

  Quick SSL Premium sertifikaları Sertifika ömrü boyunca oluşabilecek veri kayıplarına karşı sigortalıdır, Sertifikanızı veya özel anahtarınızı kaybettiğinizde kontrol panelinizi kullanarak sertifikanızı yeniden üretebilirsiniz. Verisign distribütörü olan Cevherhost – Yabancı Bilgisayar bütün sertifika ürünleri için, her tür platforma ücretsiz kurulum desteği sağlamaktadır. Sertifika beklenenildiği şekilde çalışmadığı taktirde 7 gün içinde koşulsuz ücret iadesi yapılmaktadır.
  128 / 256 Bit Şifreleme Var
  Kurulum Servisi Var
  Kurulum Sonrası Destek Var
  Tek Kök Sertifika Var
  Sigorta Var
  Teslimat Süresi 10-60 Dakika
  Domain Sayısı 1 Adet
  %99 Tarayıcı Uyumluluğu Var
  Gelişmiş Doğrulama (Extended Validation) Yok
  Dinamik Site Mühürü Var
  Yeniden Oluşturma Sigortası Var
  Mobil Cihaz Uyumluluğu Var
  Garanti Tutarı 100.000$
 • SSL Sertifikası almak istiyorum, hosting hizmetini sizden mi almalıyım?

  Hayır mevcut servis sağlayıcınızda bulunan hesabınız için SSL Sertifikasını , CevherHost'tan temin edebilirsiniz.
 • Hosting hizmetini sizden alırsam neler yapmam gerekiyor?

  Hosting hizmetini firmamızdan aldığınız taktirde, hiç bir işlem yapmanıza gerek yoktur. SSL sertifikanız tarafımızca oluşturulur ve kurulur. Kullanıma hazır halde hizmetinize sunulur.
 • Hosting hizmetini sizden almıyorum nasıl bir altyapıya ihtiyacım var?

  Servis sağlayıcınız web siteniz için web sunucusu üzerinde SSL desteği sağlamalı ve sizin web siteniz için özel bir IP adresi tahsis etmelidir, gerekli altyapı için mevcut servis sağlayıcınızdan destek almalısınız.
 • Quick SSL Premium Farkı Nedir?

  Quick SSL Premium Belge gerektirmeden alınabilecek en itibarlı sertifikadır. Belge gereksinimi olmadığından saatler içinde sertifika teslim edilebilir.

  Site mührü , yaygın Mobil cihaz desteği ve sigorta kapsamı itibarı ile orta ölçekli e-ticaret uygulamaları için en uygun ve hızlı ürün Quick SSL Premium dur.

  Quick SSL Premium %99 mobil cihaz uyumludur. PDA, Smatphone, Blackberry gibi mobil cihazlarla web tabanlı olarak eposta iletişimi sağlanan , Microsoft Excange ve OWA gibi webmail uygulamaları için en ekonomik en hızlı çözümdür. QuickSSL Premimum Mobil cihaz tarayıcı desteği Netfront 3.1+ for Nokia; Opera 7+; Palm/Handspring Blazer 2.0+; Microsoft Internet Explorer—Pocket PC 2003+; Microsoft Internet Explorer—Smartphone 2003+; Blackberry 4.0+; and ATT WAP 1.0. olarak sıralanabilir. Quick SSL Premium 2003 yılı ve sonrasında üretilmiş bütün mobil cihazlarda desteklenmektedir.
 • Intel vPro yönetim modülü için hangi sertifikayı almalıyım?

  Intel vPro teknolojisi yazılım ya da donanım arızası yaşanan bilgisayarlara uzmanların, cihaz kapalı veya işletim sistemi çökmüşken bile uzaktan müdahale edilebilmesini sağlayan bir teknolojidir. Intel vPro yönetim modülü sadece Verisign Secure Site sertifikası ile çalışmaktadır.
 • Bankam Başka marka SSL kullanmamı öneriyor...Ne yapmalıyım

  Bütün SSL Sertifikaları (X.509v3 Standardı )aynı standartadır, dolayısı ile bir sertifika diğerine göre daha güçlü değildir, ancak itibar ve güvenilirlik olarak sertifikalar arasında farklılıklar vardır.Normal şartlarda herhangi bir sertifika markasını tercih edebilirsiniz.

  İşbankası veya Akbank ile çalışıyorsanız , onaylı site mührü zorunluluğu nedeni ile Quick SSL Premium.

  Dİğer bankalar iile çalışıyorsanız RapidSSL tercih edebilirsiniz. Daha yüksek prestij ve güven sağlamak için Geotrust True Bussiness ID ve Verising Secure Site ürünlerini tercih ediniz.
 • Plesk, Enzim gibi paneller üzerinden kurulum yapılabiliyor mu?

  Evet
 • Sertifika kurulumu esnasında herşeyi yanlışlıkla sildim. Ne yapacağım?

  RapidSSL kurulum hatalarına karşı ilk 5 gün sigortalıdır, ilk 5 gün içinde yeni bir sertifika talep edebilirsiniz. Kullanıcıya Rapid SSL sertifikası sağlandıktan sonra başlayan ve 5 gün devam eden süreçten sonra yeni sertifika talepleri ve değişikliklerin gerçekleştirilmesi teknik olarak mümkün değildir.

  QuickSSL Premium sertifika ömrü boyunca sigortalıdır. Dilediğiniz zaman istediğiniz kadar yeni sertifika üretebilirsiniz.
 • SSL Sertifikam ne kadar zamanda tarafıma gönderilir?

  RapidSSL ve QuickSSL Premium için tarafınıza gönderilen mesajı onayladıktan sonra işlemler yaklaşık 10-15 dk. sürmektedir. Diğer sertifika ürünleri için bu süreç 2-3 gün kadar sürebilmektedir.
 • Sertifika başvurusu için belge gerekiyor mu?

  Hayır, RapidSSL, QuickSSL Premium ve Thawte123 SSL Sertifikaları için bir belge gerekmemektedir. Ancak Diğer SSL sertifikaları için muhtelif belgeler gerekecektir.
 • 10000$ Sigorta nedir?

  Sertifika Dijital kimliğinizi belgeler, bu kimlik bir şekilde 3. kişiler tarafından usülsüz kullanıldığı taktirde (Çalıntı halleri ...vb) 10000$ ye kadar sigortalıdır. Ancak bu durumun oluşabilmesi için özel anahtarınızın ve sertifikanızın başkaları tarafından ele geçirilmesi gerekmektedir. Bu tip bir durumun oluşması normal şartlar altında mümkün değildir.
 • Sertifika kurulumu için nasıl destek alabilirim ?

  CevherHost sunucularında hosting veya VPS servisi bulunan kullanıcıların sertifika kurulum işlemi CevherHost tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu işlem için kullanıcıların destek talebi oluşturmaları veya destek@cevherhost.com adresine mail göndermeleri yeterlidir.

  Hosting veya barındırma hizmeti CevherHost sunucularında bulunmayan kullanıcılar, kurulum işlemi için sunucu admin (yönetici) kullanıcı bilgilerini CevherHost operatörlerine bildirmek durumundadır. Aksi taktirde CevherHost 'un kurulum desteği sağlaması mümkün değildir.
     
 

E-Mail Adresiniz :
Şifreniz :
Şifremi Unuttum

Ürün ve hizmetlerimizden yararlanabilmeniz
için ücretsiz ve hemen kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır !

 

HABERLER

 

2 GB/1TB Celeron Server 99 TL


16 GB/2TB HDD i5 Server 149 TL


9 TL den başlayan fiyatlarla HOSTİNG

 

Alan Adı + Mail Adresi 20 TL

 

Marka Tescil Hizmet Bedeli 99 TL


Standart Paket Hosting Alana Domain Bedava!!!


IP Santral ve Ucuza Telefon Görüşmesi ve Numara Taşıma. İletişim Çözümleri


ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, CE
HYB ve TSE Kalite Belgelendirme
Hizmetimiz Başladı.

Web Hosting Çözümlerimiz
Sunucu Hizmetlerimiz
Tasarım Hizmetlerimiz
Diğer Hizmetlerimiz
CevherHost
© 2000-2013 Cevher Host bir Yabancı Bilgisayar markasıdır. | Tüm hakları saklıdır. www.cevherhost.com e-mail: destek@cevherhost.com